0 (312) 485 2898 | Facebook Twitter
.

2005 yılında Aydın / Kuşadası'nda başladığı yolculuğuna bugün Ankara'da devam eden Proliz Yazılım gerek kamu gereksede genel ticari uygulamalarda başarılara imza atmış bir yazılım şirketidir.

Ürettiği sıra dışı etkin ve güvenilir çözümlerle faaliyet çözüm ürettiği sektörde sürükleyici ve lider olmayı başarmıştır.

Yurt içi ve yurt dışında kurmuş olduğu bayilikler sistemi ile müşterilerine zamanında ve hızlı çözümler ulaştırmayı kendine misyon edinmiştir.

Bugüne kadar üretmiş olduğu çözüm ve projelerle kurumlara ve firmalara hızlı ve güvenilir çözümler üretmiştir.

Sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde yeni müşterilerine daima uygun, güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı başarmıştır.

Proliz Yazılım'ın yetişmiş insan gücü ile, tüm Türkiye'ye dağılmış olan güçlü satış ve hizmet ağı Proliz Yazılımın' ın en önemli varlığını ve rekabet gücünü oluşturmaktadır.

En büyük hedefimiz yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

En büyük ilkelerimiz başta müşteri memnuniyeti, çağdaş yönetim tekniklerini ile işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim teknolojilerini müşterilerimize sunmak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler tasarlamak, mevcut ürünlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknolojiye uyum sağlamaktır.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veriyoruz ve bu ilkeler doğrultusunda emin adımlara ilerlediğimize inanıyor ve güveniyoruz.